PRISTATYMAS

Galime pristatyti medieną Lietuvoje ir ne tik.

OBLIAVIMAS

Obliuotų medienos gaminių kokybė yra užtikrinama specialia kokybės sistema, kai išobliuoti gaminiai yra perrūšiuojami pagal kokybės klases. Taip pat puikus ir tikslus medienos apdirbimas pašalina papildomą šlifavimo poreikį.

Ši paslauga teikiama individualiems užsakymams nuo tam tikro kiekio.

PRAMONINIS MEDIENOS DAŽYMAS

Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoro lentų) dažymas – tai įvairių medienos gaminių padengimas ilgaamžiškais, pramoniniais dažais specialia automatizuota dažymo įranga. Pramoninis dažymas, priešingai nei dažymas rankomis, paviršius padengia tolygiai vienodu sluoksniu, kiekvienas sluoksnis yra visiškai išdžiovinamas ir tik tuomet dažomas kitas. Toks dažymo būdas ne tik padeda išvengti paviršiaus išvaizdos broko tikimybės, bet ir padidina gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat pramoninis dažymas turi didelį privalumą dažant žiemą, nes dažoma yra ceche. Tai padeda išvengti sezoniškumo bei tiesioginio medienos kontakto su neigiamu atmosferos poveikiu dažymo metu(karščiu, šalčiu, drėgme).

Dažome aukštos kokybės, visoje Europoje gerai žinomais dažais TEKNOS. Galime nudažyti bet kokia Jūsų pasirinkta spalva. Mūsų ceche nudažytas lenteles statybos metu galite sandėliuoti tiesiog po atviru dangumi.

Galime pasiūlyti įvairių dažymo variantų atsižvelgiant į Jūsų finansines galimybes bei poreikius.

IMPREGNAVIMAS

Medienos impregnavimas reikalingas norint pratęsti gaminio gyvavimo laiką. Impregnuota mediena yra apsaugota nuo kenkėjų, bei grybelio.

Giluminis impregnavimas naudojamas medienai skirtai gaminti terasas, lieptus, pavėsines, vaikų žaidimo aikšteles. Giluminis impregnavimas skirstomas į klases. Giluminio medienos impregnavimo procesas yra atliekamas autoklave, kai apsauginės cheminės medžiagos yra įspaudžiamos giliai į medienos struktūrą naudojant vakuumą ir slėgį.

Mes siūlome giluminiu būdu impregnuotą medieną. Impregnavimo metu naudojamas antiseptikas suteikaintis arba žalią arba rudą spalvą. Spalva medienos gyvavimo laikui neturi reikšmės, mediena yra rudo impregnavimo kai naudojamas impregnantas – Tanatone, žalią spalvą – Tanalith E.

III klasės impregnavimas reikalingas: tvoroms, vartams, terasoms, vaikų aikštelėms, ir pan.

Jei tašus naudosite ten kur bus tiesioginis kontaktas su žeme, drėgme ar vandeniu, impregnavimo klasė pageidautina ketvirta.

Neobliuota mediena impregnuojama paviršiniu būdu.

MEISTRAI

Galime rekomenduoti patikimus meistrus Jūsų namo remontui ir statybai.